Sizlere kurumsal kiralama hizmeti sağlayan Noa’da,

mobilyalı ve mobilyasız ya da tüm giderler, aidat, daireye özel internet, haftada bir temizlik ve gym üyeliği gibi her şey dahil mobilyalı seçenekleri ile konaklama yapabilirsiniz.

Binalarımızdaki uygun daireler ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

+90 533 739 2451

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Kira sözleşmesine bağlı depozito, noter onaylı tahliye taahhütnamesi ve en az bir kefil gereklidir.

Kiralama fiyatına %18 KDV dahildir. Aidat bedeli, hareketli mobilya ile doğalgaz, su ve elektrik kullanım bedelleri dahil değildir

Dairelerde tüm beyaz eşyalar (buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ocak ve davlumbaz) ankastre olarak bulunur. 

Aidat bedeli

7/24 GÜVENLİK   Daire içerisindeki diafon sistemi ile direk bağlantı imkanı vardır.

TEKNİK EKİP DESTEĞİ   Yaşayacağınız her türlü teknik veya yapısal problemin çözümünü sağlar

TEMİZLİK   Bina ortak alanları temizliği

İNTERNET BAĞLANTISI Standart hızlı ve paylaşımlı

JENERATÖR   Tam kapasiteli jeneratör bakım ve giderleri

SU DEPOSU   10.000 litrelik su deposu bakım giderleri

ORTAK ALAN GİDERLERİ Elektrik, teknik bakim vb.

Mobilya

Dairelerde standart olarak sunulan ankastre beyaz eşyalar haricinde hareketli mobilyalar ve mutfak ekipmanlarını kapsayan mobilyalı kiralama da yapılabilir. Ayrıca iç mimari desteği ile (HİÇ DESIGN) beğeniye özel mobilya seçme imkanı da sağlanabilir. Aylık kira bedeline ek ücret talep edilir.

Herşey Dahil Kiralama

‘Herşey dahil’ kiralama durumunda kira bedeline aidat bedeli, mobilyalandırma, elektrik, doğalgaz, su ve ayrı internet bağlantısı, Noa Gym üyeliği ile haftalık daire temizlik bedeli de dahil edilir.

Vergi

Kira bedellerine %18 KDV bedeli dahildir ve faturalandırılmaktadır. Dolayısıyla şirket adına yapılan kiralamalarda ayrıca stopaj ödeme yükümlülüğü bulunmaz. 

İptal Politikası

Erken fesih etme talebinizde daireniz pazarlamaya açılır. Yeni bir kiracı bulunması halinde kira ödeme sorumluluğunuz sona erer. er.